blender eğitimi izmir

Artist : Özkan BAVLI

Blender 3D ile Üç Boyutlu Tasarım Eğitimi

Blender, ücretsiz ve açık kaynak kodlu 3D modelleme programıdır. Blender 3D ile modelleme, 3D animasyon, 2D Animasyon, rüzgar ve su simülasyonları oluşturma, filmler için görsel efekt oluşturma ve video düzenleme gibi 3B pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Blender ücretsiz olmasının yanında Google, Microsoft, Facebook, Unity, Epic Games, Adobe, Intel, AMD gibi dev firmalar tarafından desteklenmektedir.

Blender, özellikle gittikçe büyüyen bilgisayar ve mobil oyun sektöründe tasarım tarafında kullanılabilecek en iyi yazılımlardan birisidir. Diğer yandan sinema, reklamcılık, makine, inşaat ve mimarlık alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Blender 3D ile kullanımı kolay arayüzü sayesinde basitten karmaşığa doğru pek çok projeyi gerçekleştirelebilir. Bu sayede ilkokul çağındaki çocuklardan profesyonel seviyede işler yapan ilgili sektör çalışanlarına kadar her kesim tarafından kolayca öğrenilebilir.

Blender 3D kurs içeriği ve planı yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. Eğitim 20 saattir. Birebir ve toplu olarak planlanabilir.

Bu eğitim düşük konfigürasyona sahip bilgisayarlarda da çalışılacak şekilde düşünülmüştür. Bilgisayarınızın yeterli olmamasını endişe etmenize gerek yoktur.

Blender 3D Eğitimi Kurs içeriği:

Giriş ve viewport kullanımı
Object Mode mesh ekleme, düzenleme
Object Mode basit nesne tasarımı
Object Mode nesne renklendirme
Edit Mode mesh düzenleme
Edit Mode nesne düzenleme
Edit Mode bölgesel renklendirme
Nesnelere texture ekleme ve shading ayarları
Sahne kamera ve ışık ayarları
Image render alma
Animasyon temelleri
Basit animasyon yapımı
Projelerle çalışmalar

0 232 224 01 04 - 0 507 350 31 51